Magazin

Devrim Ekiz’e Gülben’den tam destek

İSTANBUL (İGFA) – Müzik eğitimi aldığı konservatuar arkadaşları yanında enstrümanıyla eşlik ettiği ünlü isimlerin desteği de başarılı müzisyene büyük destek oluyor.

22 yıldır birlikte çalıştığı ve orkestra şefliğini yaptığı Gülben Ergen, sahnesini Devrim Ekiz ile paylaşırken birlikte seslendirdikleri düet şarkı izleyiciden büyük alkış aldı.

Devrim Ekiz şarkısı “Kader” okuması için istek yapan sevilen sanatçı Gülben Ergen, Devrim Ekiz’e verdiği desteğide gösterdi.

Usta müzisyen ve yorumcu Devrim Ekiz ”Enstrümanist olarak solistin elindeki mikrofonun kıymetini biliyordum tabii ki ama o mikrofona sahip olmanın ne kadar zor olduğunu şarkı çıkarınca gördüm. Müzikte başarıyı yakalamanın ne kadar saygı duyulması gereken bir şey olduğunu daha iyi anladım, o hak ettiğin mikrofonu başka biriyle paylaşmak çok büyük olmayı gerektiriyor, bu anlamda Gülben Ergen’e teşekkür borçluyum” dedi.

Emel Sayın ve Nükhet Duru gibi önemli isimlerinde orkestra şefliğini yürüten Devrim Ekiz, aynı desteği gördüğü için motivasyonu en yüksek şarkıcı olarak çıktığı yolda yürüyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -