Kalitenin ve Çeşitliliğin Adresi

0
91

Kalitenin ve Çeşitliliğin Adresi

İstanbul’da yer alan 400m² dükkanlarında, 1989 yılında hizmet vermeye başlayan Juen pet shop, artık sadece İstanbulluya değil, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Hayata geçirdikleri İnternet siteleri ile birçok farklı ile ürün gönderimi yapan firma, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri tek bir çatı altında topluyor ve oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunuyor.

Eğer sizde bir evcil hayvan sahibiyseniz ve hayvanınızın ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlar ile karşılamak istiyorsanız, Juen firmasını tercih edebilirsiniz. Firmayı tercih ederek birçok farklı ürünü uygun fiyatlar ile satın alabilir ve üstelik satın aldığınız ürünün değerince bonus kazanabilirsiniz.

Sizde ürün satın almak ve bonus kazanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmanın İnternet sitesine üye olmak ve ardından ihtiyacınız olan ürünü sipariş vermek.

Onlarca Marka, Binlerce Ürün

Birçok global markanın ve yerli markaların yer aldığı online pet shop sitesinde, başta kedi, köpek, kuş ve akvaryum malzemeleri olmak üzere, iguana, hamster ve tavşanlar ile ilgili ürünler de yer alıyor. Sizde, beslediğiniz hayvanın cinsine ait olan kategoriye gidebilir ve böylelikle ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.

Aradığınız ürünü bulduktan sonra, sipariş verebilmek için sisteme üye olmalı ve gerekli bilgileri girmelisiniz. Böylelikle sistem sizi tanıyacak ve bir sonraki gelişinizde ekstra zahmetlerden sizi kurtaracaktır. Ayrıca hesap oluşturmanız durumunda, alışverişlerinizden bonuslar kazanacak ve satın aldığınız ürün ile ilgili destek alabileceksiniz.

Minik Dostlarınız için İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey

Evciliniz için birçok farklı materyalin ve ürünün yer aldığı siteden, aradığınız ürünü kolaylıkla ve uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Üstelik daima küçük dostunuzu ve sizin memnuniyetini düşünen firma, size aradığınızı satın alma konusunda birçok yardımda bulunacaktır ve bu bağlamda size elinden gelen hizmetleri sağlayacaktır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kapılarını açtığı günden bu yana her daim müşteri memnuniyetini düşünen ve bu doğrultuda çalışan Juen pet market, ürünlerini sizlere sunarken, satarken ve gönderirken birçok farklı hizmet sağlıyor. Bu yüzden firmadan alışveriş yapan birçok kişi memnun kalıyor ve Juen pet firmasını tavsiye ediyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here