Haber Sitesi Ayrıcalığı

0
49

Haber Sitesi Ayrıcalığı

 

Alimbey haber sitesi sizlerin hizmetinde çalışmaya devam etmektedir. Birçok ihbarı değerlendirerek haber alının da oldukça başarılı işler çıkarmakta olan sitenin okurlarının her geçen gün daha fazla arttığı gözlemlenmektedir. Sitenin içerikleri haber alanında olduğu gibi aynı zamanda dikkat çekici bazı yazılarda bulunmaktadır. Sadece haber alanında değil farklı kategorilerde de okurların dikkatini çekmektedir. Site içerisinde bulunan kategoriler şu şekildedir;

Gündem; gündem ile ilgili haberleri bulabileceğiniz bölümdür. Anlık olarak dünyadan ve ülkeden paylaşımlar yapılmaktadır.

Nasıl Yapılır; Nasıl yapıldığı merak edilen bazı çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yapılmakta bu anlamda merakı bulunanlara hitap eden bir çalışmadır.

Kimdir?; Kimdir? Şeklinde merak edilen bazı çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yapılmakta bu anlamda merakı bulunanlara hitap eden bir çalışmadır.

Nedir?; Nedir? Şeklinde merak edilen bazı çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yapılmakta bu anlamda merakı bulunanlara hitap eden bir çalışmadır.

Galeri; Site içerisinde bulunmakta olan fotoğraflara ait bölümdür.

Video; Site içerisinde bulunmakta olan videolara ait bölümdür.

 

Kaynak: http://www.alimbey.net/

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here