Gündem

Sefa Doğanay ‘Kokpit’ ile Türkiye turnesine çıkacak

Ünlü komedyen Sefa Doğanay, Yalova ve Bursalı hayranlarına kahkaha dolu saatler yaşattı. Doğanay, Naftalin isimli stand up gösterisinin finalini bu iki ilde yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 25.10.2022 14:02

Haber Güncellenme Tarihi: 25.10.2022 14:02

İSTANBUL (İGFA)  – Yalova ve Bursa’da “Naftalin” adlı stand up gösterisi ile kapalı gişe oynayan Sefa Doğanay, ‘Kokpit’ ile Türkiye turnesine hazırlandığını söyledi.

Yıllardır biriktirdiği hikayeleri sandıktan çıkarıp hayranlarıyla gösterilerinde paylaşan sevilen komedyen Doğanay, kapalı gişe oynadığı final oyunlarında da yoğun ilgi ile karşılaştı.

Bir yıldır süren “Naftalin” adlı stand up gösterileri Türkiye, Avrupa ve Amerika’da büyük ilgi gören 2011 yılında Yetenek Sizsiniz’de yeteneğini gösteren ünlü komedyen, taklitleri ve komik hikayelerinden oluşan gösterileri ile hayran kitlesini her geçen gün büyütüyor.

Yeni sezonda ise Kokpit isimli yeni oyunuyla Türkiye ve Avrupa turnesine çıkıp hayranlarıyla buluşmayı planlayan Doğanay, çok yakın zamanda turne takvimini açıklayacağını söyledi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu