Gündem

O Ses Türkiye Stüdyosu

O Ses Türkiye yarışması, O Ses Türkiye stüdyosu içinde bulunan enstrümanların düzgün bir şekilde dinlenebilmesi adına gerekli ses donanımını edinmiştir. Bu ses donanımı sayesinde, izleyici stüdyoda yarışmacıdan çıkan sesi daha doğru duyabilmekte ve sesi daha doğru değerlendirebilmektedir. O Ses Türkiye, 2011 yılından beri izleyici karşısına çıkmakta; çıktığı ilk günden bu yana izleyici tarafından beğeniyle ve ilgiyle takip edilmektedir. Televizyonda yayımlanan programlar iple çekilmekte; yapılmakta olan kişisel programlar ona göre şekil almaktadır.

O Ses Türkiye stüdyosu, seyircilerin baya bir çaba sarf ederek bilet bulduğu ve yarışmaya katılmak için fazlasıyla emek sarf ettiği yarışma programlarının mekanıdır. Bu mekan, yarışma ambiyansını ve heyecanını yerinde yaşamak isteyenler açısından biçilmiş kaftandır. Stüdyoda yarışmacılara verilen anında tepkiler, yarışmanın heyecanının daha da artmasına sebep olmakta ve yarışmacıları daha büyük heyecanlar içine sokmaktadır. Böylece gerçek performansın ortaya konması belki daha da zorlaşmakta ancak böyle bir durumun yarışmacıya olan katkısı düşünüldüğünde yarışmanın ciddiyeti daha net anlaşılmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu