Gündem

Manisalı yüzücülerden Bolu’da güven veren başarı

Manisa Büyükşehir Belediyespor, yüzme branşı altyapı sporcuları Bolu’da yapılan 11-12 yaş gelişim projesi grup müsabakasında yarıştı. Elif Borneday ve Selen Yürür, 11 yaş Türkiye finallerine, Atakan Çınar ve Irmak Toker de 12 yaş finallerine katılmaya hak kazanarak, yeşil beyazlı kulübü başarıyla temsil etti.

Haber Giriş Tarihi: 08.11.2022 15:21

Haber Güncellenme Tarihi: 08.11.2022 15:25

MANİSA (İGFA) –  Bolu’da yapılan 11-12 yaş gelişim projesi grup müsabakasında Manisa Büyükşehir Belediyespor’un yüzücüleri de yarıştı. 

Yarışlarda, yeşil beyazlı sporcular kulüplerini başarıyla temsil ederken,  Elif Borneday ve Selen Yürür, 11 yaş Türkiye finallerine, Atakan Çınar ve Irmak Toker de 12 yaş finallerine katılmaya hak kazandı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, genç sporcuları kutlayarak, “Kulübümüzün altyapısından yetişen sporcularımızın elde ettiği başarılar bizlere ayrı bir gurur veriyor. Bu anlamda Bolu’da yapılan yarışlarda güzel sonuçlar kazanan sporcularımızı kutluyorum” dedi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu