Gündem

Kayseri protokolünün basketbol coşkusu –

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kayseri Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Spor A.Ş.’nin de destek verdiği, 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası’nda gençlerle bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek ile basketbol oynadı.

Haber Giriş Tarihi: 27.10.2022 07:30

Haber Güncellenme Tarihi: 27.10.2022 07:30

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Gençlerle çeşitli etkinliklerde kucaklaşan ve gençlere her alanda destek olduklarını yakından hissettiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç gençlerle buluşmaya devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası’na katıldı.

Başkan Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek ile birlikte, Kayseri Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin de yer aldığı, turnuvada gençlerle buluştu.

Yerel yönetimler olarak, Kayseri’nin spor alanında da önde gelen şehirlerden birisi olduğunu ifade ederek, 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası’nda olmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek, şöyle konuştu: 

“16 ilçe belediyemizle uyum içerisinde, istişare ederek şehrimizin her alanda arkasındayız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kayseri Valiliği’miz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müz tarafından düzenlenen 3×3 sokak Basketbolu Turnuvası’nda gençlerimizle bir araya geldik. Sayın Valimizle hünerlerimizi sergiledik.”

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu