Gündem

Kaliteli Avukatlık Hizmeti

Kaliteli Avukatlık Hizmeti

Günümüzün gelişen dünyasında her geçen gün daha fazla hukuki iş ve ilişkiye dahil olunuyor. İmzalanan yanlış bir belge telafisi imkansız zararlar doğurabiliyor. Eğer siz de hukuki konularda alanında uzman ve güvenilir avukatlık hizmeti arıyorsanız bu web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

En İyi Boşanma Avukatı

Avukat Pembe Üner Keskin 2003 senesinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2005 yılında Ankara barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda arabuluculuk belgesine sahip olan avukat özellikle aile hukuku alanında gösterdiği başarılar ile en iyi boşanma avukatı olarak gösterilmektedir. .

Evlilik Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

Web sitesinde ; aile hukuku, boşanma hukuku, gayrimenkul hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra-iflas hukuku, sözleşme hukuku, ceza hukuku, idare hukuku, ticaret hukuku, evlilik sözleşmesi, sigorta hukuku, kişisel veri hukuku gibi pek çok konu hakkında detaylı bilgi ve makaleler bulabilirsiniz.

Boşanma Avukatı Ücreti

Sitede özellikle son dönemde Yargıtay ve anayasa Mahkemesince verilen güncel kararlar ışığında iş hukuku ve fazla mesai ücretleriyle işçileri ilgilendiren pek çok güncel bilgi de yer alıyor. Web sitesinde yer alan hizmetlerden yararlanmak için sitedeki iletişim bölümü veya canlı Whatsapp destek bölümü kullanılabilir.

Mal Rejimi Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

Evlenmeyi düşünen çiftler son zamanlarda Medeni Kanun’da genel hatlarıyla düzenlenen mal rejimi sözleşmeleri yapıyorlar. Ancak hukuk bilgisi olmayan kişilerce düzenlenen sözleşmeler ileride telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.

Avukat Pembe Üner Keskin 2005 yılından beri özellikle aile hukuku ve boşanma hukuku alanında sayısız davada başarı ile görev almıştır. Eğer siz de mal rejimi sözleşmesi hakkında bilgi almak istiyorsanız sitede bulunan iletişim bilgilerinden avukatlık bürosuyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu