Gündem

İnce: “Mazot çok pahalı kamyoncu dertli, otobüsçü, nakliyeciler dertli”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Memleket Buluşmalarına Tokat programıyla devam etti. İnce şu ifadelere yer verdi:

“Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Memleket Buluşmalarına Tokat programıyla devam ediyor. İnce, Çorum’un Alaca ilçesi mevkiinde hasat sonrası şeker pancarı yüklemesi yapan kamyoncularla sohbet ettikten sonra yola  Memleket Partisi’nin otobüsünü kullanarak devam etti. “Şöyle bir gençliğimi hatırlayayım diyerek” hasat kamyonunun şöfor mahaline geçen İnce, şeker pancarının yolculuğu hakkında nakliyecilerden bilgi aldı. 
Muharrem İnce, “Mazot çok pahalı kamyoncu dertli, otobüsçü, nakliyeciler dertli” dedi.

Yola Memleket Partisi’nin otobüsünü kısa süreliğine kullanarak devam eden İnce ile otobüs şoförü arasında espirili diyaloglar yaşandı. “Ben otobüs sürebiliyorum, sen mikrofonu eline alabilir misin” diyen İnce, her işi ehline vermeli diyerek kaptanlığı devretti.”

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu