Gündem

Her Keseye Uygun Mobilyalar İnegöl Mobilyada

Her Keseye Uygun Mobilyalar İnegöl Mobilyada

İnegöl mobilya, çok çeşitli ürün yelpazesi ile yıllardır kalitenin değişmeyen adresi olarak ismini devam ettiriyor. Evlerin ihtiyacına göre çok farklı tarzda ve çeşitlilikte mobilyalar bulunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet veren İnegöl mobilya sektörde önde gelen isimlerdendir. Evlerini yenilemek isteyenler veya yeni evlenenler için sunulan onlarca çeşit mobilya seçenekleri bulunmaktadır.

Oturma odaları için koltuk takımları ve köşe takımı seçenekleri. Odanın şekli ve büyüklüğü göz önünde bulundurularak istenilen mobilya seçilebilir. Koltuk takımları silinebilir leke tutmayan kumaş ile tasarlandığı için, müşterilere rahat bir kullanım olanağı sunar. Oturma grubu modelleri, sağlam kasaları ve canlı renkleri ile uzun yıllar kullanılır. Fiyatları ise her modelde değişiklik gösterebilir. Ayrıca İnegöl mobilyada kredi kartı ile alışveriş imkanıda bulunmaktadır.

Evlerde En Çok Tercih Edilen Diğer Mobilyalar

Yatak odası takımlarında; yatak başlığı, tek kişilik ya da çift kişilik karyola, gardırop, makyaj masası, şifonyer gibi içerikler bulunmaktadır. İhtiyaca ve odanın büyüklüğüne göre tercihte bulunulmalıdır. Kıyafetler fazla ise ya da gardırobu birden fazla kişi kullanacaksa büyük modeller tercih edilmelidir. Yatak odası takımları kişinin ihtiyacına göre tasarlanabilir. Çıkarılan veya eklenen parçalara göre fiyatlarda değişiklik olur.

Yemek odası takımlarında; masa, sandalye, konsol gibi içerikler bulunmaktadır. Masanın büyüklüğü veya sandalye sayısı müşterinin tercihine göre değiştirilebilir. Sandalye kumaşı da yine müşterinin tercihine göre değiştirilebilir. Onlarca farklı renk seçeneği ile sandalyelerin diğer mobilyalarla uyumu sağlanır. Böylece salonlarda bir bütün oluşturularak estetik ve şık bir görünüm elde edilmiş olur. Konsol gibi büyük parçalar ise odanın genişliğine göre tercih edilmelidir. Odayı daraltacaksa alınmaması önerilir.

Tv üniteleri de en çok tercih edilen mobilyalardandır. Televizyonları güvenle saklanmasını sağlarken aynı zamanda eve hoş bir hava katar. Duvara monte TV ünitesi veya dolaplı TV ünitesi gibi seçenekler müşterinin ihtiyacına göre sunulur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu