Gündem

Bursa Yıldırım vatandaşı yerinde dinliyor

Bursa’da Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, mahalle mahalle gezerek vatandaşların görüş ve önerilerini dinliyor, sorunlara yerinde çözüm üretiliyor.

Haber Giriş Tarihi: 30.10.2022 13:08

Haber Güncellenme Tarihi: 30.10.2022 13:08

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Ekim ayında Değirmenlikızık, Ertuğrulgazi, Meydancık, Namazgâh, Emirsultan, Millet, Karapınar, Yıldırım ve Şükraniye mahallelerini ziyaret ederek ilçe sakinleriyle buluştu.

İstişarelerin ve görüş alışverişlerinin temel alındığı buluşmalarda Başkan Oktay Yılmaz, mahallelerin eksikleri ve sorunları hakkında ilçe sakinlerinden bilgi alıp yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri de yerinde inceledi.

Başkan Yılmaz, “yerinde ve birlikte yönetim” anlayışı ile çalıştıklarını ve vatandaşların sorunlarını çözmek için sokak sokak gezdiklerini söyledi.

Yıldırım’da göreve geldikleri günden bu yana “ortak akıl” vurgusu yaptıklarını belirten Başkan Yılmaz, mahalleleri gezmeye, vatandaşlarla buluşmaya ve Yıldırım’ı sahadan yönetmeye devam edeceklerini kaydetti.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu