Gündem

Bakan Pakdemirli Kızılcahamam’da orman personeliyle bayramlaştı

Orman personeline tatlı ikramı yapan Pakdemirli daha sonra gözetleme kulesine çıkarak telsizle çevre ilçelerde ki kulelerle irtibat kurdu. Diğer kulelerde bulunan orman işçilerinin, Ankara merkezde ve yangın harekât merkezinde bulunan personelin de bayramını kutlayan Bakan Pakdemirli, “Bayramın, hepimiz için hayırlara vesile olmasını başta Orman teşkilatımız, Bakanlığımız, Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ailelerinizle, sevdiklerinizle nice bayramlara ulaşmanızı diliyorum.”

Bu yıl yine yangın sezonunda bir ağacın daha az yanması hedefiyle başarılı çalışmalar yürütüleceğine olan inancını dile getiren Bakan Pakdemirli; tabi ki sezonumuz artık tarih itibari ile açıldı bugüne kadar da belli yangınlarla karşı karşıya kalmış olmamıza rağmen şükür şu ana kadar başarılıyız. Bundan sonra da sıcak ve kuruyan havaların etkisiyle biraz daha aktif olmamız gerekecek. Şimdiden Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

Ayrıca Bakan Pakdemirli Bölge Müdürleri ile bu sene devreye alınan Yangıncell sistemi üzerinden bayramlaştı. Bakan Pakdemirli;  Sayın bölge müdürlerim sizinle bu sene devreye aldığımız yangıncell telsiz telefon sistemi üzerinden görüşüyorum. Şu an Işıklar Kulesi’ndeyiz. Burada ben ve diğer değerli orman personeli arkadaşlarımla beraber bayramınızı kutluyoruz diyerek sözlerinin tamamladı.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu