Gündem

Afrika Örgüsü ile Havalanın

Afrika Örgüsü ile Havalanın

Son dönemlerin en çok talep gören saç modelleri arasında Afrika örgüsü ilk sırada yerini alıyor. Marjinal ve farklı görünümleri ile farklılığı seven insanların tercihi olan bu örgü modeli uzun süre kalıcı olmasından dolayı uzun bir dönem kullanılabilir. Afrika örgüsü yapılırken örgülerin daha kalın görünmesi için saç ekleme işlemi yapılır. Özellikle her gün saç şekillendirmekten sıkıldıysanız Afrika örgüsü sizler için önemli bir çıkar yoludur. Afrika saç örgüsünün uzun süreli olarak kullanılmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi ek saç kullanılmasıdır. Ek saç kullanılmadığı durumlarda örgü kalıcılığını yitirir. Özel olarak üretilen bu saçlar saça herhangi bir zarar vermez. Saçın doğal yapısına uygun olarak yapılan Afrika örgüsü, saçın yıpranmasını da engeller.

Afro Örgüsü Nasıl Yapılır?

Afro örgüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi Afro örgüsünün nasıl yapıldığıdır. Afro dalgası yapılacak olan saçlar temizlenir. Temizleme işlemi bittikten sonra alanında uzman kişiler tarafından saçlar ince ince ayrılır ve saçın en dibinden başlayarak sentetik saçlar ile birlikte saç örgüsü yapılır. Uzun süreli bir işlem olmasından dolayı saçın en alt kısmından başlanarak örgüler özenle hazırlanır ertesi güne kalındığı zaman örülmeyen noktalardan tekrar örülür. Saçlarınızın hacimsiz ve sağlıksız görünümünü ortadan kaldırmak ve sağlıklı bir şekilde uzamasını isterseniz Afro dalgası tam olarak sizlere uygun bir örgü modelidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu