Fotoğraf ve Fotoğrafçılığa Giriş

0
20

Fotoğraf ve Fotoğrafçılığa Giriş

Fotoğraf çekmeyi öğrenmek ve bu alanda profesyonel hale gelmek isteyenler için hazırlanan ve bünyesinde birçok farklı içerik barındıran bu blog, özellikle analog fotoğrafçılığa merak salanlara hizmet ediyor. Analog fotoğrafçılığın önemini, ne olduğu, ne şekilde icra edilebileceğini ve daha fazlasını içeren bu blog, ayrıca dijital fotoğrafçılık ile ilgili bilgiler de içeriyor.

Aynı zamanda mimar olan ve 30 yılı aşkındır fotoğrafçılık ile uğraşan Anıl Uzun tarafından hazırlanan ve yayınlanan blog, her gün güncellenmeye ve yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Siz de hemen blogu ziyaret ederek fotoğrafçılığa ilk adımınızı atabilir, özellikle de analog fotoğrafçılık hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Teknik Bilgiler ve Çekim İpuçları

Analog fotoğrafçılık ile ilgili teknik bilgilerin, makine seçiminin ve çok daha fazlasının yer aldığı site üzerinde, belli başlı birçok fotoğrafçılık konusu işleniyor. Ayrıca çekim tekniklerinin ve ince ayrıntıların da anlatıldığı site üzerinde, doğru fotoğraf makinesi seçimi ve dikkat edilmesi gereken unsurlar da anlatılıyor. Bunların yanı sıra site, fotoğraf düzenlemesi hakkında içeriklere de ev sahipliği yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here