En Çok Tercih Edilen Epson Yazıcı Modelleri

0
104

En Çok Tercih Edilen Epson Yazıcı Modelleri

Elektronik ortamdaki grafik ve yazıları bir kâğıt üzerine aktaran aletlere yazıcı denir. Yazıcılar bilgisayarlara yazıcı kablosu ile bağlanabilirken, USB, RF45 gibi aletlerle de bağlanır. Gelişen teknoloji ile birlikte hafıza kartı, fotoğraf makinesi ve tarayıcı kullanılarak da çıktı alınabilir. Bunların yanında modern yazıcılar, faks çekme, fotokopi çekme ve tarama gibi özelliklere da sahip olmasıyla son derece kolaylık sağlayan aletlerdendir. Yazıcı denilince ilk akla gelen markalardan biri Epson’dur.

Açılımı Elektronik Printer SON olan Epson, 1942 yılında yazıcı, projeksiyon makineleri, pos cihazları, tarayıcı gibi fonksiyonel araçları üretmek amacıyla Seiko tarafından kurulmuştur. Çevre dostu özelliğiyle de bilinen Epson, çıktı almak için gerekli ürünleri üretmekte dünya markası. Farklı özelliklerde dizayn edilmiş birçok Epson marka yazıcı modeli bulunur.

Bu modeller lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, ticari donanım yazıcıları, nokta vuruşlu yazıcılar, geniş formatlı yazıcılar, etiket yapıcı yazıcılar, satış noktası yazıcıları olarak sınıflandırılabilir. Nokta vuruşlu yazıcılar, lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar en çok tercih edilen Epson yazıcılarındandır. Epson L3151 ise son dönemlerde en popüler yazıcı modellerindendir. Mürekkep püskürtmeli olan ve ECOTANK L3151 olarak da isimlendirilen bu yazıcının kullanımı son derece kolaydır. Kartuşsuz olan bu model üç yıl yetecek kadar mürekkebe sahiptir.

Epson Yazıcı Özellikleri ve Fiyatları

Epson yazıcılar renkli çıktı alma, fotokopi çekme ve tarama özellikleriyle kullanıcılarına büyük avantajlar sağlar. Bu sayede tek bir yazıcı ile birçok işinizi halledebilirsiniz. Bazı Epson modelleri fotoğraf baskısı da yapabilir. Epson yazıcı modeller değişik boyutlarda damlacık teknolojisine sahiptir.

Ağırlığı son derece hafif olan Epson yazıcıların taşınması da oldukça kolaydır. Kurulumu da kolay olan bu yazıcılar WiFi desteklidir. Her zevkten kullanıcıya yanıt verecek yelpazede ürün çeşidi bulunan Epson yazıcıların fiyatları da her bütçeye uygun olacak şekilde çeşitlenmiştir. Son derece dayanıklı olan Epson marka yazıcıların arızalanması durumunda Epson yetkili servis sizlere yardımcı olacaktır.

Epson Yazıcı Servis

ASC firması, Epson yazıcı servis olarak hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olacaktır. ASC Servis, İstanbul ilçeleri içerisinde hizmet veriyor. Her çeşit modelde Epson marka yazıcılarınızın tamirini ve bakımını üstlenen ASC firması kesintisiz ve son derece profesyonel bir hizmet sunar. ASC firması sizlere Epson servis olarak da hizmet vermektedir.

Ayrıca garanti süresi bitmiş ya da garanti dışında kalmış olan yazıcılarınızın arızalanması durumunda da ASC firması uzmanları imdadınıza yetişir. Son derece kullanışlı bir internet sayfası üzerinden de teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Kartuş doldurmada teknik arızalanmalara kadar birçok konuda hizmet veren ASC yetkili servis uzmanlarından ve https://ascservis.com/ adresinden yardım alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here