Elektronik Sigara

0
106

Elektronik Sigara

Teknolojik gelişmeler ışığında 21. yüzyılda, günümüzde pek çok ürünün teknolojik alternatifine rastlamak mümkün. Son yıllarda hayatımızda hızla yer edinen elektronik sigaralar, pod mod teknolojisi sayesinde çok daha avantajlı hale gelmektedir. Küçük ceplerde dahi taşınabilen pod mod cihazları sayesinde elektronik sigaralardan tam verim alınabiliyor. Ayrıca tekrar doldurulabilen uwel caliburn kartuşları sayesinde elektronik sigaranızı doldurmada hiç vakit kaybetmiyorsunuz.

Pod Mod Nedir?

Düz elektronik sigara ürünlerinde atomizer kullanılarak yapılan doldurumlar, pod mod elektronik sigaralarında kartuş aracılığıyla yapılır. Kartuşlar tek kullanımlık olabildiği gibi yeniden doldurmak da mümkündür. Uwel caliburn kartuş ürünleri 2.0 mL’ye kadar yeniden doldurulabilmektedir. Ayrıca Pod Mod cihazlarında buhar yoğunluğu normal elektronik sigaralara göre çok daha az düzeydedir. Nikotin oranının da daha yüksek olması sigara içme gereksinimi duymanızı ortadan kaldıracaktır.

Neden Elektronik Sigara Tercih Edilmelidir?

Elektronik sigara ürünleri genellikle bağımlılıklarından kurtulmak isteyen kişiler tarafından kullanılsa da zevk için de kullanılabilmektedir. Elektronik sigara ürünlerinde katran ve benzeri zararlı içerik bulunmadığından ötürü normal sigaraya kıyasla daha az zarar vericidir. Özellikle pod mod elektronik sigaraları sigarayı bıraktırmada büyük önemde yardımcı olur. Böylelikle daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here