El Yapımı Sepet Çanta Modelleri

0
121

El Yapımı Sepet Çanta Modelleri
El yapımı sepet çantalar son yılların trendi olan örme ve hasır sepet çantalar kategorisine eşlik ederken, tasarımındaki temel malzemenin kordon olması yanında, tamamen el yapımı olarak üretilmesi ile içerik, işçilik ve fonksiyonelliği birleştirmiş ve bu tarzın en iyi yansıtıcılarından biri olmuştur.
Trendleri yakından takip eden kadınların tercihi olan el yapımı Kordon Sepet Çantalar, fonksiyonel olmalarının yanı sıra, tamamen el yapımı olmalarından dolayı özgün, zarif ve benzersizdir.
Kordon Sepet Çanta Modelleri
Çanta bir kadın için ihtiyaçtan öte aynı zamanda stili tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri ve tarzın yansımasıdır. İşte bu nedenle, el yapımı Kordon Sepet Çantalar renk, malzeme ve tamamen özel bir teknik ile %100 elde üretilir.
Sarı, indigo ve şeftali tonlarında üç farklı yaz sezonunun trend renklerini sunan Emma Çantaların sap kısmındaki saten kumaş kaplama yumuşak bir tuşe keyfi verir.
El Yapımı Çanta Kullanım Alanları
Farklı ebat ve renklerdeki çantalar gündüzden gece uyum sağlayan tarzıyla zamansız kadınların kurtarıcısıdır.
Örgü çanta modellerinin hem kış hem de yaz mevsimine uygun olarak tasarlanmaktadır.
El yapımı çanta sayesinde her şeyden önce beğendiğiniz bir çanta için yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmazsınız.
Elde kullanım olmasının yanı sıra, omuz askısını da beraberinde sunan Emma Çanta ağız kısmındaki büzgülü kumaş kapama özelliği ile kişisel eşyaları güvenle taşımayı sağlarken, bu tarzı ile tasarım ve fonksiyonelliği birleştirmiştir.
Boyut olarak Emma serisindeki çantalardan küçük olan Grace çanta serisinin, içeriği de kordon malzemeden olup tamamen el yapımı olarak üretilir.
Gümüş, altın, simli siyah ve simli beyaz alternatifleri ile zengin çeşitlilik sunar. Büzgülü ağız kapamasındaki simli püsküller ile pırıltı seven kadınların en büyük tercihi olurken, her an ışıltıyı yansıtır.
El yapımı özel tasarım çantalar, benzersiz tasarımları ile kendi tarzını oluşturan kadınların tercihidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here