Ekonomi

Akdeniz Yatırım’ın yeni şirketlerinin kuruluşu tescil edildi

Akdeniz Yatırım Holding A.Ş’nin yeni şirketlerinin kuruluşu tescillendi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

”Tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet göstermek üzere 15.000.000 TL sermayeli Salda Tarım ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi unvanlı şirketin kurulmasına,   kurulacak şirketin işlemlerinin yürütülmesi için resmi makam ve mercilerden gerekli izinlerin alınmasına oy birliği ile karar verilen şirketin kuruluş işlemleri tamamlanmış, tescili 28 Mayıs 2021 tarih ve 10337 sayı numarasıyla Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde yayımlanmıştır.

Enerji sektöründe faaliyet göstermek üzere 20.000.000 TL sermayeli Günpak Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi unvanlı yeni bir şirketin kurulmasına, kurulacak şirketin işlemlerinin yürütülmesi için resmi makam ve mercilerden gerekli izinlerin alınmasına oy birliği ile karar verilen şirketin kuruluş işlemleri tamamlanmış, tescili 28.05.2021 tarih ve 10337 sayı numaralı Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde yayımlanmıştır.”

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu