Dünya

Mücevher tutkunları New York’ta buluştu

Özlem Özgüt YÖREKLİ / abdpost.com

ABD (İGFA) – Fuarda, dünya genelinden birçok kuyumcu ve mücevher markası temsil edildi. Ancak özellikle İstanbul’dan gelen katılımcılar, fuara damgasını vurdu.

Eminönü’nde uzun yıllardır atölyelerini sürdüren Tekin Shop, Hasan Tekin imzasıyla sunduğu ürünleriyle adından söz ettirdi. Müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Tekin Shop, kendi üretim tesisleri ve dünya çapında toptan satış yapıyor olmasıyla da dikkat çekti.

ABDPost New York Temsilcisi Özlem Özgüt Yörekli’nin haberine göre fuarda Zen Pırlanta ve Bozkurt gibi tanınmış markaların da standları bulunuyordu. Türkiye’den gelen firmalar, ürün yelpazesindeki zenginlik ve kalite ile ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı.

New York’taki kuyumcu fuarı, sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası olmanın yanı sıra, mücevher tutkunları için de alışveriş ve keşif fırsatları sundu.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -