Doktorlarla Sohbet Etme İmkanı

0
116

Doktorlarla Sohbet Etme İmkanı

Web sayfası hastaların doktorlara ulaşarak sohbet etmelerine imkan tanıyor. Bu sayede hastalar sıkıntılarını sohbet eşliğinde doktorlara anlatabiliyorlar. Uzman ara bölümünden ihtiyaç duydukları doktoru bularak online görüşme talebinde bulunuyorlar.

Randevu Alma İmkanı

Sayfası doktor randevu hizmeti de veriyor. Bu sayede kişiler muayene olmak istedikleri doktorlardan istedikleri tarihte randevu alabiliyorlar. Randevu alabilecekleri doktorlar kadın doğum, psikiyatri, ağız ve diş sağlığı, kalp, üroloji ve fiziksel tıp gibi alanlarda uzman olan doktorlar oluyor. Randevu alabilmek için kişilerin sayfaya üye olup giriş yaparak randevu alacakları doktoru seçmeleri gerekiyor.

Doktorların Uzmanlık Alanlarını Öğrenme Fırsatı

Web sayfası randevu alma ve online görüşme dışında sayfada bulunan doktorların uzmanlık alanlarını öğrenme fırsatı da veriyor. Bunun için kişilerin ilgili hekimin sayfasına giriş yapmaları gerekiyor.

Hastalar dışında farklı alanlarda hekim olan kişilerde sayfaya üye olarak hasta kabul etmeye başlayabiliyorlar.

24 Saat Ulaşma İmkanı

Rahatsızlığı alan kişiler 24 saat sayfadan destek alabiliyorlar. Rahatsız olduklarında onlara bilgi verecek doktor bulabiliyorlar. Ayrıca rahatsızlıklar hakkında yazılmış olan makalelerden de yararlanabiliyorlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here