Büyü Bozma

0
85

Büyü Bozma

Büyü bozma işlemleri, yapılmasından daha zor olan işlemlerdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için alanında uzman bir medyum yardımı gerekmektedir. Medyum Behçet Hoca bu alandaki tecrübesi ve bilgi birikimi ile sizlere yardımcı olacaktır.

Randevu sistemi ile çalışmalarını sürdüren hocamızla, sitemizdeki bulunan telefon numarasından iletişime geçebilir ve kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Kısa süren bir işlem olmayan büyü bozmada, öncelikle yaşanılanlar değerlendirilerek hangi büyünün var olduğu veya olmadığının tespiti yapılır. Bu aşamada yaşanılanlar en ince detayına kadar anlatılmalıdır. Bu yaşanılanların ışığında medyum tarafından büyünün olup olmadığı tespit edilir ve büyünün olması halinde yapılan büyünün türüne göre gereken dualar yazılı ve sözlü olarak uygulanır. Aynı zamanda büyüye maruz kalan kişi de belirtilen bu duaları medyumun belirlediği zaman aralıklarında ve miktarda okuyabilir. Bunun yanı sıra büyünün türüne göre büyü bozma taşı ve sarımsak uygulaması da gerçekleştirilebilir.

En Etkili Yöntem Duadır

Büyü bozmada bilinen en etkili yöntem dualardır. Özellikle Fatiha suresi büyü bozma işlemlerinde ilk başvurulan sure olarak bilinir. Bunun yanı sıra Bakara suresinin 1, 2, 3, 4, 5, 163, 164, 255, 256, 257, 258 ve 286. ayetleri, Araf suresinin 54, 55 ve 56.ayetleri, Tevbe suresinin 51, 128 ve 129. ayetleri, Yunus suresinin 107. ayeti, Cin suresinin ilk 6 ayeti, Mü’minûn suresinin 116, 117 ve 118. ayetleri, Hadîd suresinin ilk 5 ayeti, Rahmân suresinin 33, 34, 35, 36 ve 37. ayetleri, Felak suresinin ilk 5 ayeti ve Nâs suresinin ilk 6 ayeti de büyü bozma işlemlerinde başvurulan dualardandır. Bu duaların etkisini kısa sürede göstermesi adına dikkat edilmesi gereken bazı durumlar da vardır. Öncelikle duanın okunmasından önce mutlaka abdest alınması gerekir.

Zamanlama Çok Önemli

Büyü bozma dualarının okunması için sabah namazının kılınmış olması gerekir. Bir başka deyişle güneşin doğuşunun görüldüğü zaman okunması istenir. Dua okunması esnasında yüzün kesinlikle kıbleye dönük olması gerekir ve eller semaya açılarak dizlerin üstüne çökülmelidir. Ayrıca duaların okunmasından önce 4 rekat nafile namazının kılınması da tavsiye edilir. Bu şartlara uyulması duaların etkisini gösterme süresini kısaltacaktır.

Büyünün bozulduğunun anlaşılması ise yapılan büyünün sonucunda değişmiş olan davranışlarda ve hareketlerde normale dönüşün gerçekleşmesi ile belli olur. Bir başka merak edilen soru ise bozulamayacak bir büyünün olup olmadığıdır. Bu konuda da uzmanlar bozulması mümkün olmayan bir büyünün olmadığını ancak bozulması daha zor olan büyülerin bulunduğunu söylemektedirler. Sitemiz içerisinde büyülerin bozulması ve vefk yapımı ile ilgili tüm merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here