Büyü Bozma Nedir? Nasıl Yapılır?

0
92

Büyü Bozma Nedir? Nasıl Yapılır?

Büyü Bozma, insanların farklı amaçları uğruna başvurdukları yöntem olan büyünün bozulması işlemi olarak tanımlanabilir. Bu işlem oldukça zor olsa da uzmanlar tarafından da söylendiği gibi günümüzde çözülmesinin mümkün olmadığı bir büyü mevcut değildir. Bu işlemin yapılabilmesi ancak uzmanlık ve tecrübe ile mümkündür. Bu sebeple işinin ehli bir medyumun yardımının alınması gerekmektedir.

Büyü Bozma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Büyülerin bozulmasında, yapılan büyünün amaçlarına pek çok işlem gerekmektedir. Her büyünün bozulması için kendine has bir yöntemi olmasının yanı sıra her medyumun da bu konuda ayrı uygulamaları bulunur. Bunun için herhangi bir büyünün belirtileri altında olduğu düşünüldüğünde, işinin uzmanı olan ve bu konuda güvenilirliği kanıtlanmış olan bir medyuma başvurulması gerekir. Öncelikle yaşanılanlar ve belirtiler en ufak detayına kadar anlatılır ve büyünün tespit ediliş aşaması gerçekleşir. Daha sonra büyü tespit edildiği takdirde büyünün bozulma işlemine geçilebilir.

Büyü Bozmada Okunacak Dualar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Büyülerin bozulma işlemleri sırasında peşi sıra gelen işlemler ile beraber dua okunması da son derece önemli bir yerdedir. Başta Kadir duası, Ayet-el Kürsi, Fatiha Suresi, İhlas Suresi, Felak ve Nas başta olmak üzere birçok duanın okunması medyumlar veya büyünün etkisi altında olan kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu duaların okunmasının öncesinde ve esnasında ise dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Dualar okunmadan önce mutlaka abdestli olunması gerekmektedir. Bununla beraber duaların güneşin doğumunun gerçekleşmesi sonrası yani sabah namazının kılınması sonrası okunması istenir ve okuma işlemine geçilmeden önce 4 rekat nafile namazı kılınması tavsiye edilebilir. Duaların okunuşu sırasında ise mutlaka kıbleye dönük olunması ve dizlerin üstüne çökülmüş pozisyonda durulması gerekmektedir.

Büyü Kendiliğinden Bozulabilir Mi?

Büyüler bazen herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmaksızın bozulabilir. Ancak böyle bir durumun gerçekleşmesi için bazı olayların yaşanması gerekmektedir. Bu olayların bilinen en yaygınları ise kendiliğinden gerçekleşen deprem, yangın veya sel gibi doğal afetlerin yaşanmasıdır. Ayrıca trafik kazası geçirenler ve felç geçirenlerde de büyülerin etkileri kendiliğinden kaybolacaktır. Bu durumların dışında büyüye maruz kalan ve doğum yapacaklarda da doğum esnasında büyünün etkileri yok olacaktır. Büyülerin kendiliğinden kaybolmaları durumunda bir işlem yapılması gerekmez. Hal ve hareketleri kendiliğinden normale dönmeye başlayacak olan kişiler, tekrar büyüye yakalanılmaması adına bazı dualar edebilir.

Büyü Bozmanın yanı sıra vefk, medyum ve daha birçok konu hakkında merak ettiklerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here