Baby Face Beauty Nedir?

0
45

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face beauty T-Thulium teknolojisine sahip cihazlarla cildin minik kanüller açılarak cildin gençleştirilme işlemidir. Son derece gelişmiş ve yeni nesil cihaz mikro kanallar açarak tedaviyi gerçekleştirir.  Bununla birlikte işlem sırasında C, vitamini A, vitamini Tranexamicacid ile birlikte kök hücre içeren ampuller cildin derinliklerine nüfuz etmesi sağlanır.  Böylelikle lazerin de etkisiyle engin içeriğe sahip antioksidan anti-aging özelliğe sahip maddeler aydınlatıcı ve parlatıcı etki etki yapmaktadır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face beauty iki aşama biçiminde uygulanan bir tedavidir. Birinci aşamada cihaz cilt üzerinde minik kanallar açar.  Bu arada cilt altına verilecek değerli vitamin ve mineraller hazırlanır. Birinci aşamanın ardından ikinci aşamaya geçilir.  Cildin ihtiyacı olan maddeler lazer cihazı aracılığı ile açılan mikro deliklerden cilt altına yedirilir.

Bu maske biçiminde uygulanır ve bekletilir. Baby face beauty uygulamasından sonra ciltte gözle görülür bir beyazlama parlama kırışıklıklarda azalma ve ciltteki gevşekliğin geçtiği gözlemlenir. Baby face beauty uygulaması dekolte bölgesine ve boyun gençleştirme olarak da kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Beşiktaş lazer epilasyon günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın tek alternatif tedavisidir.  Uzun yıllardır Dünyada ve Türkiye’de de uygulanan lazer epilasyon uygulaması bugün geldiği noktada çok daha çeşitli cihazlarla çok daha başarılı tedaviler gerçekleştirir.  İstenmeyen tüylerin bulunduğu bütün bölgelere lazer epilasyon rahatlıkla uygulanır.

Beşiktaş Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlar. Teknolojik olarak gelişmiş cihazlarla yapılan ağrısız ve acısız lazer epilasyon artık günümüzde çok daha kısa sürede yapılmaktadır. Başlangıçla aleksandrite lazer cihazı kullanılırken bugün buz lazer denilen yeni nesil bir lazer cihazıyla hem ağrısız epilasyon yapılmakta hem de hasta açısından son derece konforlu bir tedavi olmaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Beşiktaş Lazer epilasyon vücudun birçok bölgesine uygulanabilen istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Beşiktaş Lazer epilasyon fiyatları yapılan merkeze ve işlemi yapacak olan hekimin tecrübesine göre değişiklik gösterse de asıl fiyat farklılığı ne kadar alana epilasyon tedavisi yapılacağıdır. Tek bir alana uygulanan epilasyon fiyatıyla bütün vücuda uygulanan epilasyon fiyatı arasında dolayısıyla fark bulunur.

Genellikle günümüzde epilasyon tedavisi paket program biçiminde uygulanmaktadır.  Beşiktaş Lazer epilasyon fiyatları konusundaki en doğru bilgiye epilasyonu yapılacak olan merkeze gidip işlemi yapacak olan hekimle görüşerek lazer epilasyon fiyatı konusunda bilgi almak en doğru çözümdür.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Başlangıçta aleksandrite Şişli lazer epilasyon yöntemi olarak bilinen cihazda yapılan epilasyon tedavisi artık günümüzde kıl tipine ve cilt yapısına göre uygulanabilecek farklılıklara sahip cihazlarla yapılmaktadır.  Başlangıçta kullanılan aleksandrite lazer yöntemi son derece başarılı ve bugün halen kullanılan cihazlardan biridir.  Bunun yanı sıra diode lazer epilasyon,  nd-yag lazer epilasyon,  IPL lazer epilasyon,  ruby lazer epilasyon çeşitleri uygulanmaktadır.

Aleksandrite Lazer Epilasyon Yöntemi

Şişli Lazer epilasyon yöntemi kullanılmaya başladığı günden itibaren açık ten rengine sahip kişilerde uygulanmaktadır.  Bu ciltlerde çok başarılı sonuçlar veren 3 santimetre mesafeden 755nm dalga boyu atış yapma kapasitesine sahip bir cihazdır.

Diode Lazer Epilasyon

Diode lazer epilasyon 980nm dalga boyuna sahiptir.  Bu özelliği sayesinde ince tüylerin giderilmesinde son derece başarılıdır.  Bu nedenle daha çok yüz ve boyun bölgesinde kullanılmaktadır.

Nd-Yag Lazer Epilasyon

Nd-yag lazer epilasyonun özelliği ise esmer kişilerde rahatlıkla kullanım alanı sunmasıdır.  Dalga boyu 1064 nmdir.  Bu sebeple yüksek enerji verir ve kıl kökünü tamamen hasara uğratır.

IPL Lazer Epilasyon

IPL Şişli lazer epilasyon tam anlamı ile bir lazer epilasyon uygulaması değildir. Yoğun ışık sistemi göndererek kılları yok eder.  Teknolojik ağda gibi de düşünülebilir. Kıllardan kalıcı olarak kurtulmaktan ziyade belli bir süre sonra tekrar kıllar çıkmaya devam eder.

Ruby  Lazer Epilasyon Yöntemi

Ruby lazer epilasyon daha çok kısa tüyler üzerinde etkili bir yöntemdir.  Çok ince tüylere de etki ettiği için az acı verir. Ten rengi ayrımı yapmaz. Hem açık tenli kişilerde hem de koyu cilt tipine uygulanabilen epilasyon yöntemidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here