Anıl Uzun İle Fotoğrafçılık Yolculuğu

0
26

Anıl Uzun İle Fotoğrafçılık Yolculuğu

Yeni bir alanda çalışmaya başlayacak olan kişilerin amatörlük dönemlerinde bu işi daha önce yapmış olan kişilerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanması önemlidir. Deneme yanılma yöntemiyle tek başına yol almak oldukça zorlayıcı olur. Bu nedenle başkalarının tecrübelerinden faydalanmayı bilmek gerekir. Hele de bilgisini ve tecrübesini paylaşmaya hazır birileri varsa gereğince faydalanmamak büyük yanlış olur.

Anıl Uzun’la Etkileşim Yolu

Fotoğrafçılık alanında 30 yıldan fazla süredir çalışmakta olan Anıl Uzun tüm birikimini fotoğrafçılığa yeni başlayan kişilerle ya da hobi olarak bu sanatla ilgilenenlere aktarmaya çalışıyor. Hazırlamakta olduğu blog için yazdığı yazılarda detaylara ve inceliklere girerek her yerde bulunamayacak bilgilere ulaşım sağlıyor.

Özellikle analog fotoğrafçılık tutkusu üzerine paylaşımlar yaptığı söylenebilir. Analog fotoğraf makinelerini nereden ve nasıl alınacağından başlayarak terimlerim açıklanmasına kadar birçok konuda yazıyor. Film seçimi, kameraya nelerin alınması gerektiği gibi soruların cevapları da bu paylaşımlarda bulunabilir.

Amatör fotoğrafçıların, hobi olarak fotoğraf çekenlerin mutlaka görüp incelemesi gereken bir kaynak hazırlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here